NIS između Moskve i Vašingtona: Zašto Rusi ćute, a OFAC popušta?
Dnevni list Danas
NIS između Moskve i Vašingtona: Zašto Rusi ćute, a OFAC popušta? 1Sjedinjene Američke Države (SAD) ponovo su pokazale blagonaklonost prema Naftnoj industriji Srbije (NIS) i još jednom produžile obe licence – i za operativni rad kompanije i za pregovore o promeni ruskog dela vlasništva.
.. nastavite čitanje ...