„Pobegao sam iz Beograda, nepodnošljivo je“: Ovo je razlog što se ljudi vraćaju u rodne gradove i manja mesta
Telegraf - Najnovije vesti
Jedan od najčešćih komentara glasi upravo ovako: „Pobegao sam iz Beograda, ovo je nepodnošljivo - sve radim da bih platio stan i preživeo.“
.. nastavite čitanje ...