Objavljeno: Četvrtak, 18. jun 2026. 12:02:26
Policija u Novom Sadu je, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Sremskoj Mitrovici, zaplenila više od 100 kilograma narkotika i uhapsila G. Ž. (40) i J. B. (42) iz Beograda, koji se sumnjiče za neovlašćenu proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.