Objavljeno: Četvrtak, 18. jun 2026. 06:13:35
Prostor ispred zgrade Radio-televizije Vojvodine 23. i 24. juna pretvara se u jedinstvenu muzičku piknik zonu na otvorenom, gde će Novosađani i gosti grada uz slobodan ulaz uživati u dvodnevnom programu pod vedrim nebom, sa pogledom na Novi Sad. "RTV piknik – ponesi ćebe" spaja vrhunski muzički sadržaj i opuštenu letnju atmosferu, donoseći novi događaj na kulturnu i turističku mapu grada.