Više državno tužilaštvo u Podgorici podnelo je Sudu za prekršaje zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv televizije Adria TV i njene odgovorne urednice. Postupak je pokrenut zbog kršenja Zakona o zabrani diskriminacije, prenose „Vijesti“. Iz Višeg tužilaštva je pojašnjeno da je povod za ovu reakciju emitovanje dokumentarnog filma pod nazivom „Srebrenica – anatomija obmane“. Ovaj […]