U Novim Karlovcima kod Inđije zaplenjeno preko 100 kilograma narkotika
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u  Novom Sadu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Sremskoj Mitrovici, efikasnim operativnim radom,  zaplenili su više od 100 kilograma narkotika i uhapsili  G. Ž. (1986) i J. B. (1984) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
.. nastavite čitanje ...