Objavljeno: Četvrtak, 18. jun 2026. 09:23:53
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Sremskoj Mitrovici, efikasnim operativnim radom, zaplenili su više od 100 kilograma narkotika i uhapsili G. Ž. (1986) i J. B. (1984) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.