Više od 100 kilograma narkotika pronađeno u Novim Karlovcima: Uhapšena dvojica iz Beograda, MUP se oglasio
Telegraf - Najnovije vesti
Zaplenjeno preko 100 kilograma narkotika. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Sremskoj Mitrovici,.
.. nastavite čitanje ...