Žena (77) koja je u Domu zdravlja u Svrljigu verbalno napala doktorku, a potom ujela policajca, zadržana je na lečenju u Specijalnoj bolnici za psihijatrijske bolesti u Gornjoj Toponici, kazao je danas javni tužilac Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu Vladimir Stanojević.