IRAN PONOVO ZATVARA ORMUSKI MOREUZ: "SAD i Izrael su prekršili primirje", saopštilo štab Hatam al-Anbija
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

IRANSKA najviša zajednička vojna komanda, Centralni štab Hatam al-Anbija, saopštila je u subotu da će Ormuski moreuz biti zatvoren za brodski saobrćaj, navodeći navodna kršenja sporazuma o prekidu vatre od strane SAD i Izraela, objavila je iranska državna novinska agencija Mehr.
.. nastavite čitanje ...