Drugi "Novobeogradski Street art festival" na Teatru na Savi u Bloku 44, pod sloganom "Siđi do reke" biće održan danas, 20. juna i u nedelju, 21. juna.Građani će moći da uživaju u jedinstvenom doživljaju klasične, džez i filmske muzike, i da se tokom pratećeg programa pridruže umetničkoj likovnoj koloniji, najavili su organizatori.