Objavljeno: Subota, 20. jun 2026. 16:19:19
Вратио се миљеник Вошиних навијача Дејан Зукић. У ФЦ „Вујадин Бишков“, за потпис на нови уговор са матичним клубом, добродошлицу су му пожелели председник Драгољуб Збиљић и члан Управног одбора Љубомир Апро. Пре две године Зукић је потписао трогодишњи уговор са аустријским бундеслигашем Волфсбергером за 900.000 евра. У две сезоне уписао је 75 наступа, уз учинак од 22 гола и 21 асистенцију, а од трофеја освојио је Куп Аустрије у сезони 2024/25. године. Претходну сезону завршио је учинком од 10 голова и 12 асистенција, на 39 утакмица.