Tokom noći između četvrtka i petka, oko 00.45 časova, dogodio se još jedan u nizu kukavičkih napada na prostorije centrale Stranke slobode i pravde. Nepoznato lice, očigledno postupajući po partijskom nalogu, ispisalo je grafit sa političkom parolom režima „Srbija pobeđuje“ preko zida ograde naše stranke.