Građanski aktivista Sedat Vrcić ocenio je danas da je blokada deponije i gomilanje smeća na ulicama Sjenice vrhunac dvodecenijskog problema te lokalne samouprave."To je, možda, školski primer problema koji se godinama ne rešava i gura pod tepih", ocenio je on u razgovoru na "Sto plus" radiju.