Фудбалери Немачке у Америци наишли на отровну змију
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Везни играч немачке фудбалске репрезентације Џошуа Кимих истакао је да су играчи тогг тима наишли на отровну змију у Сједињеним Америчким Државама, где учествују на Светском првенству.
.. nastavite čitanje ...