Mićin u na konferenciji u Londonu: NS se razvija, budućnost da planiramo odgovorno
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin stigao je danas u London, gde učestvuje na konferenciji "EBRD Green Cities Mayors Meeting 2026", kojoj prisustvuju gradonačelnici iz više od 50 gradova sa tri kontinenta, a tom prilikom je rekao da se Novi Sad razvija i raste, a obaveza gradske uprave je da njegovu budućnost planira odgovorno.
.. nastavite čitanje ...