Objavljeno: Nedelja, 21. jun 2026. 17:07:38
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin stigao je danas u London, gde učestvuje na konferenciji "EBRD Green Cities Mayors Meeting 2026", kojoj prisustvuju gradonačelnici iz više od 50 gradova sa tri kontinenta, a tom prilikom je rekao da se Novi Sad razvija i raste, a obaveza gradske uprave je da njegovu budućnost planira odgovorno.