"Nisam jela 10 dana, pila sam samo vodu" Pevačicašokirala priznanjem: "Otišla sam na detoks tela u Grčku"
Telegraf - Najnovije vesti
Pevačica Olja Bajrami sletela je danas na beogradski aerodrom "Nikola Tesla", gde je bila vidno raspoložena nakon povratka iz Grčke.
.. nastavite čitanje ...