Odbojkašice Srbije poražene od SAD u Ligi nacija
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u četvrtoj utakmici na turniru B grupe Lige nacija u Pasig sitiju na Filipinima od selekcije SAD rezultatom 3:1 (25:22, 18:25, 25:16, 25:20).  
.. nastavite čitanje ...