Objavljeno: Nedelja, 21. jun 2026. 19:09:00

KAKO su počele, tako su i završile turnir Lige nacija u Pasig sitiju (Filipini) - porazom. Naše dame su samo u prva dva seta mučile favorizovane Amerikanke i doživele šesti neuspeh u elitnom takmičenju - 1:3 (22:25, 25:18, 16:25, 20:25). Srpkinje se u ponedeljak vraćaju u Beograd, gde će na poslednjem, trećem turniru u Areni od 8. do 12. jula ugostiti Bugarsku, Francusku, Nemačku i Holandiju.