Председник Александар Вучић изјавио је данас током обиласка новоизграђеног Јединственог диспечерског центра управљања саобраћајем возова у Београду да Србија добија модеран центар за већу сигурност, поузданост, аутоматизацију и централизацију управљања нашег железничког саобраћаја. „Постоје ту две радње кључне које овај центар обавља у веома модерним условима. Ту раде 23 особе то раде – 10 плус […]
Чланак Вучић: Добијамо Јединствени диспечерски центар за већу сигурност управљања возовима се појављује прво на .