Objavljeno: Nedelja, 21. jun 2026. 09:16:06
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas tokom obilaska novoizgrađenog Jedinstvenog dispečerskog centra upravljanja saobraćajem vozova u Beogradu da Srbija dobija moderan centar za veću sigurnost, pouzdanost, automatizaciju i centralizaciju upravljanja našeg železničkog saobraćaja.