Bivši reprezentativac koji je završio u bolnici 15. marta: "Neprihvatljivo da žrtve moraju da se pravdaju"
Najnovije
Bivši reprezentativac Srbije u odbojci Marko Samardžić, koji je završio u bolnici nakon protesta 15. marta 2025. godine, oglasio se nakon navoda tužilaštva i zvaničnika "da su studenti planirali simulaciju zvučnog topa".
.. nastavite čitanje ...