Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 18:54:00

"ORLOVI" su odleteli u zemlju "galskih petlova", gde ih očekuje najteži ispit u ovogodišnjoj Ligi nacija. Odbojkaši obećaju da će se od 24. do 28. juna na drugom turniru Lige nacija u Orleanu boriti do poslednje lopte protiv selekcija kao što su Japan, Kuba, olimpijski šampion Francuska i SAD. Prvi će im na crtu u sredu (13.30) izaći "samuraji".