Godišnjica otmice srpskih rudara u Belaćevcu
Dnevni list Danas
Godišnjica otmice srpskih rudara u Belaćevcu 1U Kosovskoj Mitrovici je jutros obeleženo 28 godina od otmice radnika kopa „Belaćevac“ kod Obilića. Kod spomenika poznatog kao „Beli Anđeo“ okupile su se porodice nastradalih, prijatelji i predstavnici udruženja, ponovo apelujući na nadležne institucije da ubrzaju procese rasvetljavanja sudbine nestalih.
.. nastavite čitanje ...