Grad Mostar proglasio vanredno stanje zbog požara na deponiji Uborak
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Grad Mostar proglasio je vanredno stanje zbog velikog požara koji je jutros izbio na deponiji "Uborak" kako bi omogućio brzo i operativno delovanje nadležnih službi u saniranju posledica i organizaciji privremenog odlaganja otpada, izjavio je gradonačelnik Mario Kordić.
.. nastavite čitanje ...