Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 16:51:36
Grad Mostar proglasio je vanredno stanje zbog velikog požara koji je jutros izbio na deponiji "Uborak" kako bi omogućio brzo i operativno delovanje nadležnih službi u saniranju posledica i organizaciji privremenog odlaganja otpada, izjavio je gradonačelnik Mario Kordić.