Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 07:15:25
Zbog dvodnevne muzičke manifestacije „RTV piknik - ponesi ćebe", GSP Novi Sad omogućilo je dodatne termine na autobuskoj liniji 19 u sredu i četvrtak, 24. i 25. juna. Iako muzički program počinje od 19 časova, građane će već od 17 sati, na platou ispred zgrade RTV-a, čekati poznata TV lica.