Крагујевац међу добитницима повеље поводом обележавања Дана државних службеника

У Београду је данас обележен Дан државних службеника, а министарка државне управе и локалне самоуправе Снежана Пауновић навела је да ће држава наставити да улаже у знање, професионални развој и напредовање државних службеника кроз даље унапређење државно-службеничког система. Дан службеника први пут се обележава у Србији, а тим поводом додељене су повеље заслужним органима државне […]

Чланак Крагујевац међу добитницима повеље поводом обележавања Дана државних службеника се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...