Mićin učestvovao na sastanku gradonačelnika zelenih gradova EBRD u Londonu
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin učestvovao je danas u Londonu na sastanku gradonačelnika Zelenih gradova Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) na kojem je poručio da je grad na čijem je čelu član Zlenih gradova od 2019. godine, kao i da su nakon niza sprovedenih projekata u toku i novi projekti koji će dopprineti održivom razvoju Novog Sada.
.. nastavite čitanje ...