Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 19:00:32
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin učestvovao je danas u Londonu na sastanku gradonačelnika Zelenih gradova Evropske banke za obnovu i razvoj (EBRD) na kojem je poručio da je grad na čijem je čelu član Zlenih gradova od 2019. godine, kao i da su nakon niza sprovedenih projekata u toku i novi projekti koji će dopprineti održivom razvoju Novog Sada.