Radnici GSP "Beograd", zajedno sa sindikatima i udruženjima građana, održaće u sredu, 24. juna, skup i protestnu šetnju do zgrade Predsedništva Srbije, gde će predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću predati pismo i peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih, saopštili su danas organizatori.