Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 22:58:35
Igralo se i pevalo večeras u čast Šabana Bajramovića na 9. Festivalu "Me sem Šaban" ("Ja sam Šaban"). Festival su pokrenuli poznati niški muzičar Nebojša Saitović - Neša Saita sa bendom "Crne mambe" koji neguje tradiciju muzike Kralja romske muzike.