Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 12:14:04
Građanski aktivista iz Sjenice Sedat Vrcić ocijenio je da blokada deponije Goveđak i gomilanje otpada na ulicama predstavljaju posljedicu višedecenijskog izostanka odgovornog upravljanja otpadom, ali i političkih sukoba koji su, kako tvrdi, godinama kočili rješavanje problema. Gostujući u emisiji “Novi dan“ na Radiju Sto plus, Vrcić je kazao da je aktuelna situacija “školski primjer“ problema [...]