Austrijska ambasada u Londonu našla se u centru ozbiljnog skandala. Prema navodima medija, u ambasadi su dve godine navodno vođeni kriminalni poslovi vezani za izdavanje austrijskih pasoša. ,,Kronen Zeitung“ piše da su u austrijskom predstavništvu u Londonu navodno postojali kanali preko kojih su se izdavali ili prodavali austrijski pasoši osobama koje po zakonu nisu imale […]
Чланак Skandal u austrijskoj ambasadi u Londonu: Prodavali pasoše i državljanstva се појављује прво на Vesti Online.