Tramp udario na NATO: Ako oni ne pomažu nama, zašto bismo mi njima?
Vesti Online

Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp ponovo je u ponedeljak kritikovao saveznike iz NATO-a zbog, kako je naveo, izostanka podrške u Ormuskom moreuzu. Istakao je da Sjedinjenim Državama njihova pomoć nije neophodna, ali da ga zanima zbog čega izostaje. „Rekli su nam: ‘Radije ne bismo pomagali.’ To je glupo reći, jer i mi njima možemo […]

Чланак Tramp udario na NATO: Ako oni ne pomažu nama, zašto bismo mi njima? се појављује прво на Vesti Online.

.. nastavite čitanje ...