Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 14:47:09
Zvaničnici grada Mostara upozorili su danas građane da zbog velikog požara i dima sa deponije Uborak ne izlaze napolje i ne koriste vodu iz otvorenih bunara i izvora u blizini deponije zbog gustog dima i prisustva štetnih supstanci u vazduhu.