Objavljeno: Ponedeljak, 22. jun 2026. 18:00:39
БЕОГРАД: Компанија Дијамант је након добијања свих потребних одобрења надлежних регулаторних тела данас формално прешла из власништва Фортенова Групе у власништво MK Group, чиме је реализована једна од најзначајнијих аквизиција у прехрамбено-пољопривредном сектору Адриа региона, саопштила је МК.