Objavljeno: Utorak, 23. jun 2026. 14:17:20

Eredményes volt a hétfő délelőtt lezajlott közvita, amelyet Zentán tartottak a városháza Andruskó-termében. Az önkormányzat képviselői és a jelenlevő polgárok több közös dologban is megegyeztek, adta hírül Sztantity Szebasztián, a községi tanács gazdasággal, pénzügyekkel, infrastruktúrával és turizmussal megbízott tagja.
Szerző: KGN