Dim još kulja iz deponije kod Mostara: Grad proglasio vanredno stanje, ljudima naređeno da ne izlaze
Telegraf - Najnovije vesti
Na mostarskoj deponiji Uborak juče oko 9 sati izbio je veliki požar koji je i dalje aktivan, a iz Profesionalne vatrogasne jedinice Mostar potvrđuju da je.
.. nastavite čitanje ...