Potpredsednica Narodnog pokreta Srbije (NPS) Ana Jakovljević je danas kazala u Strazburu da se Srbija, godinu i po dana posle pogibije 16 ljudi od pada nadstrešnice ulaza Železničke stanikce u Novom Sadu suočava sa dubokom krizom institucija i nedostatkom odgovornosti.