Objavljeno: Utorak, 23. jun 2026. 16:08:00

A Nyugat-Balkán országai számára a roamingdíjak eltörlésének folyamata várhatóan 2027 első negyedévére fejeződik be, és ez mindenképpen hozzá fog járulni a régió országainak gazdasági integrációjához az Európai Unióval – nyilatkozta a Pink Televíziónak Vladimir Lučić, a Szerbiai Telekom vezérigazgatója.
Szerző: dn