Objavljeno: Utorak, 23. jun 2026. 13:59:05
Mina Kostić, koja je od 31. maja nalazi na lečenju u psihijatrijskoj ustanovi "Laza Lazarević", danas je napustila bolnicu nakon skoro mesec dana boravka. U ustanovu su stigli njen verenik Mane Ćuruvija Kasper i pevačicin brat Milan, a Kasper joj je doneo kesu sa stvarima.