ПАНЧЕВЦИ ОСТАЛИ БЕЗ ДЕФАНЗИВЦА КОНАТАРА: Тешко ми је што одлазим, али дошло је време
Dnevnik
Дефанзивац Марко Конатар после пет и по година напушта Железничар и каријеру наставља у литванском Каунас Жалгирису.
.. nastavite čitanje ...