Поднета пријава Буџетској инспекцији због трошења средстава на зелене инсталације
Јужна Србија Инфо
Удружење „Нишлије да се питају“ поднело је пријаву Буџетској инспекцији Министарства финансија и затражило ванредни инспекцијски надзор у вези са трошењем средстава Градске општине Палилула у износу од 988.200 динара, која су, према наводима из пријаве, утрошена на уређење два возила постављена у јавном простору.
.. nastavite čitanje ...