Prva izjava Mine kostić nakon izlaska iz bolnice "Laza Lazarević": Pevačica sva u crnom, sa kačketom na glavi, jedva izustila dve reči
Srbija Danas
Mina Kostić napustila je psihijatrijsku ustanovu "Dr Laza Lazarević" nakon nekoliko nedelja lečenja, a ispred bolnice su je sačekali partner Mane Ćuruvija Kasper i njen brat Milan. Pevačica je kratko poručila kako se oseća, dok Kasper nije želeo da daje izjave medijima.
.. nastavite čitanje ...