Objavljeno: Utorak, 23. jun 2026. 11:26:14
Саобраћај кроз Ормуски мореуз почео је да се опоравља након напретка у преговорима између САД и Ирана, а подаци о праћењу бродова показују да су два супертанкера напустила мореуз, док је седам празних танкера за течни природни гас повезаних са Катаром ушло у Персијски залив ради новог утовара, објавиле су компаније за праћење поморског саобраћаја.