Teodora Martinko, jedina preživela u padu nadstrešnice na Železničkoj stanici položila vožnju
Najnovije
Jedina preživela u padu nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu Teodora Martinko položila je vožnju, objavila je njena auto-škola.
.. nastavite čitanje ...