Objavljeno: Utorak, 23. jun 2026. 12:34:27
Тринаесто заседање Међувладине српско-белоруске комисије за трговинско-економску сарадњу, које је завршено потписивањем Протокола о договореним активностима, одржано је у Минску, а српску делегацију предводио је министар без портфеља задужен за међународну економску сарадњу и област друштвеног положаја цркве у земљи и иностранству Ненад Поповић.