Унапређење односа Србије и Белорусије: После седам година српска делегација поново у Минску
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Тринаесто заседање Међувладине српско-белоруске комисије за трговинско-економску сарадњу, које је завршено потписивањем Протокола о договореним активностима, одржано је у Минску, а српску делегацију предводио је министар без портфеља задужен за међународну економску сарадњу и област друштвеног положаја цркве у земљи и иностранству Ненад Поповић.
.. nastavite čitanje ...