Objavljeno: Utorak, 23. jun 2026. 09:56:20
Власници Дома за стара лица у Војки, у оквиру Удружења „Желим, могу, хоћу“, М. Ј. (30) и Ђ. Г. (32), који се терете за тешко дело против опште сигурности, осуђени су на годину дана кућног затвора уз електронски надзор, сазнаје „Дневник” у Вишем суду у Сремској Митровици.