Objavljeno: Utorak, 23. jun 2026. 21:35:26

A visegrádi együttműködés visszatért – jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök kedden Gödöllőn, a V4-ek kormányfői találkozója után tartott sajtótájékoztatón. A magyar kormányfő Andrej Babis cseh, Donald Tusk lengyel
Szerző: MTI