"Zanemi čovek pred ovakvim borcem": Teodora, jedina preživela u padu nadstrešnice, položila vožnju
N1 Info RS - Feed
Teodora Martinko, jedina preživela u padu betonske nadstrešnice Železničke stanice u Novom Sadu, položila je vožnju, objavila je njena auto-škola.
.. nastavite čitanje ...