Őrizetbe vették a Bűnügyi Rendőrség korábbi helyettes vezetőjét
Magyar Szó
Őrizetbe vették a Belügyminisztérium Bűnügyi Rendőrségi Igazgatóságának korábbi helyettes vezetőjét, N. Đ.-t. Az intézkedés annak a nyomozásnak a folytatásaként történt, amely a Steak and Wine Bar vendéglátóhelyen elkövetett különböző bűncselekmények ügyében zajlik, miután 2025. november 5-én, számos vendég jelenlétében lőfegyvert használtak a helyszínen. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...