Objavljeno: Sreda, 24. jun 2026. 11:10:06
Pevačica Mina Kostić juče je nakon 23 dana napustila psihijatrijsku ustanovu "Laza Lazarević" u pratnji verenika Maneta Ćuruvije Kaspera i svoje braće. Pevačica je kratko poručila da se oseća odlično i za sada je u medijskoj ilegali, jer joj je potreban mir.